Nieuwe website Stichting Ouders voor Ouders

Hoeveel plezier we ook aan onze vorige website hebben beleefd, het was tijd voor een nieuwe – en wat voor een! Hopelijk vinden jullie hem net zo mooi als wij. In de toekomst zal de website nog verder aangevuld en uitgebreid worden, maar we wilden jullie niet langer laten wachten. Bedankt Esmé van Attività, Evert van Bartelings ICT en Gabriëlle van Trigger Tekst!

Website Stichting Ouders voor Ouders: (door en) voor ouders van een zorgenkind

Op deze website vind je alles over onze stichting, onze activiteiten, trainingen, evenementen en allerlei nieuwsberichten. We zijn stichting voor jou als mantelzorgouder. Heb je een suggestie of interessant nieuws dat je wilt delen? Laat het ons weten!

Wil je ons steunen?

Iedereen kan ons steunen, van (groot)ouders tot buren, van professionals tot organisaties. Iedere donatie is welkom en wordt volledig besteed aan de oudergroepen en andere activiteiten of evenementen. Klik hier om te doneren of neem contact op als je vragen of ideeën hebt.